Jdi na obsah Jdi na menu
 


1. Vejde slepec do samoobsluhy a posadí si psa na záda. "Je slepý a navíc ještě blázen," zašeptá pokladní. Vtom slyší jak pes říká: "Chleba mají vlevo uprostřed a lahvové pivo vzadu."


2. Jede pes na dovolenou a potká zajice. Zajíc se ptá: "Kam jedeš?" Pes: "Na dovolenou!" "Vem mě s sebou." "To nemůžeš, mám letenku jen pro jednoho." Zajíc prosí: "Porsím, prosím, ještě jsem nikde nebyl. Schovám se Ti do kapsy." Pes se nechá přemluvit a zajíc mu vleze do kapsy. Na letišti se ptají: "Pane pes, co máte v té kapse?" Pes se několikrát silně plácne přes kapsu: "Ale jen fotku kamaráda."


3. "Pane, nechcete si koupit psa, který umí mluvit?" "Nežertujete...? V tom pes se slzami v očích říká: "Pane, kupte si mě! On mi nedá ani pořádně nažrat. Bije mě a všelijak mě týrá...!" "Proč ho chcete prodat? Vždyť ten pes je světový unikát!" "Protože strašně lže!"


4. Sedí takhle chlápek na lavičce, vedle něj na zemi sedí pes. Jde okolo nějaká panička, která se tak mile na psa podívá a ptá se pána:"Kouše váš pes?""Ne, můj pes nekouše."Tak se paní ohne k pejskovi - a raf, půlka rukávu pryč, trocha krve by se taky našla. Paní se začne rozčilovat:"Pane, dyť jste říkal, že váš pes nekouše!""No taky jo! Ale tohle není můj pes.

 

5. U brány hřbitova hledí muž na podivný průvod - za rakví kráčí muž s manželkou a psem - dobrmanem a potom dlouhá řada mužů. Stojící muž nevydrží a ptá se, kdo to má pohřeb. Muž za rakví odvětí: "To je pohřeb mojí tchýně. Vidíte toho dobrmana? To on napadl tchýni a zakousl ji." "To je ale pes, nemohl byste mi ho půjčit na pár dní?" "Proč ne, jen si musíte stoupnout na konec té řady!"

 

 

 

  

6. Jde parkem chlapík s jezevčíkem a naproti se blíží chlap s bulteriérem. Ten s bulteriérem říká tomu s jezevčíkem: "Prosím vás, běžte jinam s tím psem, protože jinak bude zle!" Chlapík ale neuhne, a jak psi procházejí vedle sebe, strhne se strašná rvačka. Za chvíli vyběhne z oblaku prachu jezevčík a v tlamě drží tlapu bulteriéra. Jeho majitel se zhrozí: "Proboha, vždyť mě ten pes stál třicet tisíc!" Chlapík s jezevčíkem: "A můj stál dvě stě tisíc!" "Proboha, co na tom psu stálo dvě stě tisíc?" "No ... sto tisíc KROKODÝL a sto tisíc PLASTIKA!"

 

 7. Lupič jde vykrást dům, tak krade a najednou se ozve: "Ježíš tě vidí". Lupič se ohlédne a nevidí nikoho, tak krade zase dál a za chvílizase zase slyší: "Ježíš tě vidí".A on se ohlédne a nic nevidí a tak řekne: No a co já ne něj stejně nevěřim.Za chvíli sliší to samé a ohlédne se a uvidí papouška a lupič si od dychne: "Tak to ty se jmenuješ Ježíš" a papoušek na to: "Ne já jsem Gabriel, Ježíš je ten pitbul za tebou."

  

8. Co vznikne, když skřížíte Lassii s Pitbulem? Pes, který vám ukousne nohu a pak běží pro pomoc.

 

9. Chcete mít zdravé psy? Kupujte jim
Pedigree pal!
Chcete mít zdravé kočky? Kupujte jim
Whiskas!
Chcete být zdraví? Jezte psy a kočky!

  

10. Jdou takhle prase a pes a to prase řiká: "Psí počasí!"
A pes na to: "A jak svinsky leje!"

  

11.Obrovský pes s peněženkou v tlamě vejde do řeznictví, položí peněženku na pult a posadí se před vitrínu s masem. "Tak co to bude chlapče?" ptá se řezník žertem. "Chtěl bys masíčko?" "Haf!" štekne pes. "Hm," přikývne řezník. "A co to bude? Játra, slanina, roštěná..." "Haf!" přeruší ho pes. "A kolik té roštěné chcete? Půl kila, kilo..." "Haf!" oznámí pes. Ohromený řezník maso zabalí a z peněženky si vezme peníze. Když pes odchází, řezník se ho rozhodne sledovat. Pes vejde do činžáku, vystoupí do druhého patra a začne škrábat na dveře. Vzápětí se dveře otevřou a nějaký muž začne psovi nadávat. "Proč na něj křičíte?" ptá se užaslý rezník. "Tak chytré zvíře jsem v životě neviděl!" "Chytré?" opáčí muž. "Tenhle týden si už potřetí zapomněl klíče!"

  

12. Jdou takhle dva chlapi po parku proti sobě, jeden z nich má na vodítku dva přerostlé pittbully, že je sotva udrží, a druhý takového pískově žlutého, divně vypadajícího psa. Začnou se spolu bavit a nakonec se dohodnou, že je na sebe pustí, aby zjistili, kdo má doma lepší rasu. Oba zavelí svým miláčkum "Trhej!" a pak už jen sledují kouli šedivých a žlutých nohou a ocasu. Po chvilce se najednou mela utiší a v kaluži krve a hromadě chlupu stojí lehce poškrábaný žlutý pes. Bývalý majitel pittbullů se chytne za hlavu a lamentuje: "Sakra práce, šedesát papíru a dva roky piplání v soudu. Chlape, co to je za rasu? Kde jste to koupil?" "Víte, já ani nevím, co je to za rasu. Já ho dostal od známých, když to bylo ješte štenátko. Akorát mu pořád stříhám ty divný dlouhý chlupy, co mu rostou kolem krku."

  

13. Hádali se dva myslivci, kdo má lepšího psa.
První povídá:
"Můj pes najde moji stopu třeba i druhý den. Co tomu říkáš?"
"Co bych tomu říkal? Vykoupej se."

 

14. Pán v restauraci si pochutnává na guláši. U jeho stolu sedí malý pes a pořád vrčí.
Pán konečně odloží příbor a zavolá vrchního:
"Proč ten pes na mě tak vrčí?"
"To bude asi tím, že jíte z jeho talířku."

 

15.Náš pes honí všechny lidi na kole. Co s ním uděláme?
To je jednoduché. Vezmeme mu kolo.

  

16. Slepec vstoupil se svým vodicím psem do baru. Tam psa zvedl a točil s ním kolem dokola nad hlavou.
Barman vyskočí a ptá se: "Člověče, co to k sakru děláte?"
"Jen se rozhlížím," odpoví slepec.

  

17. -Pane doktore, mám pořád pocit, že jsem pes.
-Hm. tak si lehněte na pohovku.
-Ale já na pohovku nesmím.

  

18. Do nevěstince vejde chlap, na obojku velkou skvrnitou dogu. Vyhledá madam.
"Chci tu nejvychrtlejší dívku."
" Ale pane, máme tady mnoho krásných dívek!"
" Ne, chci tu nejvychrtlejší."
" Dobře, počkejte na pokoji."
Po chvíli přivede madam neuvěřitelně vychrtlou dívku. Chlápek jí říká:
" Mohla by ses svléknout a postavit na všechny čtyři? A mohla by ses taky prohnout v pase a vystrčit zadek?" Dívka tak učiní a čeká, co ten chlap hodlá dělat. Chlap chytne psa, nakloní se k němu a
zařve mu do ucha:
"Tak se podívej, takhle budeš vypadat, když nebudeš žrát!"

  

19. Letadlo se chystá ke startu. Na poslední chvíli nastoupí muž se psem a posadí se s ním na dvě volná místa vedle cestujícího u okénka, pes zaujme prostřední sedadlo. Cestující se tázavě podívá na muže se psem. Ten vysvětlí, že jsou zde služebně, zaměstnává je letecká společnost.
"Rexe si nevšímejte, to je náš nejlepší čmuchací pes. Jakmile odstartujeme, uvidíte ho při práci."
Letadlo se zvedne a psovod řekne cestujícímu: "Teď se dívejte. Rexi, hledej!"
Pes seskočí, projde uličkou a sedne si před jednu ženu. Po několika vteřinách se vrátí a položí packu psovodovi na rameno. Ten se obrátí k sousedovi a řekne: "Má u sebe marihuanu. Poznamenám si číslo sedadla a na nejbližším letišti si pro ni přijde policie."
"Skvělá práce!" odpoví cestující.
Psovod pošle psa znovu na obchůzku. Ten čenichá, posadí se u jednoho cestujícího, vratí se, a položí psovodovi na ramena obě tlapy.
"Tak tenhle má kokain. Poznamenal jsem si sedadlo."
"Ten pes se mi líbí!"
Psovod vyšle psa do třetice. Ten prochází tam a zpátky, nakonec se u jednoho cestujícího posadí, vrátí se, vyskočí na sedadlo, roztřese se a všechno kolem podělá.
"Co má tohle znamenat?!" zeptá se cestující znechuceně.
Psovod zašeptá: "Našel bombu."

 

 20. Manželka jednoho amerického senátora letěla do Tel Avivu a chtěla si vzít na palubu letadla svého pejska. Velice naléhavě žádala, aby pejsek směl být s ní v kabině, nabízela, že mu zaplatí zvláštní sedadlo, ale bohužel předpisy to nedovolovaly a pejsek musel cestovat zvlášť v nákladovém prostoru.
Dáma nakonec souhlasila, ale když ledadlo odstartovalo, stevardka se šla alespoň přesvědčit, zda je vše v pořádku. Ke svému zděšení zjistila, že pejsek je tuhý.
Na palubě nastal poplach. Posádka okamžitě telefonovala do Tel Avivu, aby sehnali přesně stejného pejska, trvalo to pět hodin, ale když letadlo přistálo, pejsek byl připraven a kapitán letadla ho šel osobně významné dámě předat. Pejsek radostně vrtěl ocáskem, ale lady prohlásila:
"Ne, ne, to není můj pejsek!"
"Ale proč myslíte? Jen se podívejte, jak radostně Vás vítá!"
"Ne, to není můj pejsek", trvala na svém lady."Můj pejsek byl mrtvý!,,

  

21. K farmáři přijde tulák, aby požádal o něco k snědku a o nocleh.
"Rád bych zůstal na pár dnů - ale nebojte se, to, co dostanu, si chci odpracovat."
Farmář se však dívá podezřívavě a říká:
"Nikoho tady na práci nepotřebuji, táhněte o dům dál."
Tulák se ale nedá:
"Pane, hodilo by se vám, kdybych promluvil s vašimi zvířaty a zjistil, co je trápí?"
Farmář povytáhne obočí: "Říkáte, ze rozumíte řeči zvířat?"
"Jistě," odpoví tulák.
"Je-li tomu tak, budete u mne mít třikrát denně teplou stravu a slušnou postel," říka farmář. "Nejdřív si vás ale musím vyzkoušet."
Farmář zavolá psa. Tulák na něj promluví několika tajuplnými zvuky a pes se rozštěká.
"Pane, váš pes říká, že spí na příliš tvrdé podlaze a že ho od toho bolí nohy."
"To je úžasné," říká farmář, "před týdnem jsme v ložnici vyhodili staré koberce a nechali udělat novou dřevěnou podlahu a můj pes tam spí s námi."
Jdou ke koňům. Tulák ze sebe opět vydá několik tajuplných zvuků a kůň se rozřehtá.
"Říká, že ho bolí žaludek od té doby, co jste ho začal krmit těmi granulemi."
"To je neuvěřitelné," diví se farmář, "před měsícem jsem začal koňům dávat tyhle granule, protože je to levnější; to jsem netušil, že jim to dělá problémy."
Jdou zpátky přes dvůr a tam bečí mladá ovce. Farmáře popadne panika:
"Nevěřte jí, je to lhářka, bylo to jenom jednou a byl jsem přitom hrozně vožralej!"

  22. "Už mě to vážně nebaví. Ty máš snad z celé rodiny nejraději jen toho psa. Mohl bys mi vysvětlit proč?"
"Ten pes je z celé naší rodiny jediný, který po mě nechce peníze."

 


23. "Teda my muži máme ale psí život!", povzdechne si manžel."To máš pravdu", poznamená jedovatě manželka, "ve dne vrčíte a v noci chrápete."

  24. Manželka manželovi:"Vypij ten lék.""Co blázníš, vždyť nám ho dal veterinář pro psa.""No právě, když pes uvidí, že ho piješ, třeba ho vypije konečně taky."

 25. Pepa přijde se psem od veterináře a povídá manželce:
"Celou cestu zpátky tak divně a žalostně kňučel, jako by mi chtěl něco říct."Manželka se podívá na psa a povídá:
"Asi ti chtěl říct, že není náš pes."


26. "Běž do obchodu pro rohlíky", rozkazuje manželka.
"Ale vždyť venku strašně leje", brání se manžel, "člověk by tam ani psa nevyhnal!""A kdo ti říká, že půjdeš se psem?!"

27. Potkají se dva kamarádi. Jeden si posteskne druhému:
"Tak jsem musel utratit svého psa."
"Byl vzteklej?"
"No, nadšenej nebyl".
 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super!

(simiik, 20. 6. 2010 19:31)

ty vtipy sou užasne vlastne cela tato stranka je uzasna

super

(Jana, 15. 2. 2008 11:23)

Ty vtipy jsou fakt super.